> > Sting, endiselt suurepärases tippvormis

Kajastame Aeternumi meeskonnaga ka sel suvel meie huvitavaid ja põnevaid, teistlaadi tegemisi.

12. juunil nautisin oma perega Stingi suurepärast kontserti Saku Suurhallis.
Mul on siiralt hea meel selle otsuse üle. Kaalumisel oli ka samal päeval Stockholmis esinenud Phil Collins.
Tänan siinkohal oma poega Adamit, kes arvas, et võiksime ühiselt kuulama minna just Stingi.  Seda enam, et Phil Collinsi kontserti olen Tallinnas nautinud.

Sting – kodanikunimega Gordon Matthew Thomas Sumner on üks silmapaistvamaid meesartiste maailmas.
Tänaseks on  mees laval tegutsenud umbes 50 aastat. Ta on väga mitmekülgne: näitleja, hea jutuvestja ja kirjanik.
Ka meie raamatupoodides oli saadaval  Stingi sulest ilmunud intelligentne ja haarav elulookirjeldus ,,Murtud muusika“, inglise keeles ,,Broken Music: A Memoir“.
Sting on proovinud kätt ka ,,veinimaailmas“ tuues turule oma veini.   Muuhulgas toodetakse tema Toscanas asuvas veinimõisas mett, oliiviõli, puu-ja köögivilju ning Toscana salaamivorsti.

Stingi vitaalsus ja hääl muusikamaailmas on endiselt kandev ja perfektne.  
Kasutan siinkohal Lauri Pihlapi otsest viidet, kes ka väisas Stingi kontserti ,,Ta on endiselt noor mees,” ütles Pihlap, et 68-aastaseks saav Sting kõlab nii nagu ta on alati kõlanud ja on ka füüsiliselt väga heas vormis. https://menu.err.ee/952224/lauri-pihlap-bon-jovi-on-vokalistina-johkralt-vasinud-sting-ei-vasi-aga-uldse

Vanemale generatsioonile on Sting tuntud enam ansambel The Police ajast. Ansambli The Police liikmena ning sooloartistina on mees pälvinud kakskümmend Grammyt ning viis Brit Awardsi. 

Tallinna kontserdil nautisime selliseid tuntud hitte nagu: ,,Englishman In New York”, ,,Fields Of Gold”, ,,Shape Of My Heart”, ,,Whenever I Say Your Name”, ,,Every Breath You Take”, ,,Fragile”, ,,If You Love Somebody Set Them Free”, ,,We’ll Be Together”, ,,Roxanne”, ,,If I Ever Lose My Faith In You”, ,,Never Coming Home”, ,,Desert Rose”, ,,Message In A Bottle“.

On hästi tore veel tänagi olla tema muusika süleluses!

Foto Sting Saku Suurhallis (Ken Mürk/ERR).

Kaunist suve soovides, Katrin Sõlg, Aeternum Koolitus ja Konsultatsioonid

 

2019-06-19T11:35:09+02:00