Uudised

Mihkel Suurkaev: Kui Sul puudub optimism, on mäng läbi

optimismSa oled üks seitsmest miljardist. Üks osa suurest ühiskonnast. Jah, me kõik oleme erinevad. Jah, meil kõigil on omad head ja vead. Kuid optimism ning pessimism on miski, mis on meis kõigis olemas. Ei leidu inimest kes on 100% optimistlik või 100% pessimistlik. Me oleme kui kaalukausil igapäevaselt, kaldudes kord optimismi poole, kord pessimismi poole. Aga kaalu kaldenurk on meie teha, kas me hoiame optimismi või pessimismi poole.

 

Mäng läbi

Kui sul puudub optimism, on mäng läbi. Täpselt nii ongi. Nii lihtsalt ongi. Maailm meie ümber, turg, konkurents, meie töötajad, lähikond, elu – see on meiega piisavalt karm, et kui Sul puudub optimism sellesse siis ongi mäng läbi. Kui sa ei usu enam iseendasse, kui sa ei usu inimestesse enda ümber, Sa külvad iseendas pessimismi, siis ei saagi midagi paremaks minna.

 

Leia kõiges midagi positiivset

Kõigel on oma head ja vead. Vaata asju positiivsest küljest, mõtle optimistlikult, kui su mõte ei keerle pooltäis klaasi ümber vaid kurvastad selle tõttu, et pool on juba otsas, oled sa valel teel. Optimism, optimism ja optimism. See on üks vähestest, kuid suure mõjuga faktoritest mis viib meid üha kaugemale, mis parandab suhteid ning mis annab meile eelise. Olla optimistlik on vähe palutud, kuid olles optimistlik omad sa suurt mõju.

 

Vaata enda ümber, hoia pea kõrgel, püsi optimistlik ja juba homme hakkavad inimesed Su ümber naeratama!