> > > Võida tasuta teenindusvaatlus ja osalemine koolitusel!

Tähistame selle nädala alguses avatud Teenindaja.ee blogi ning anname võimaluse meie lugejatel osaleda 19. oktoobril Tallinnas toimuval avatud koolitusel “KUIDAS PANNA ORGANISATSIOONI TEENINDUS MÜÜMA?”. Kampaanias osalevad kõik Teenindaja.ee uudiskirjaga liitujad ajavahemikus 29.08 – 14.10.2011

Koolitusel käsitletakse teeninduskultuuri ühte tähtsaimat küsimust: Kuidas on võimalik avastada ja muuta teenindaja piiravaid uskumusi, mis ei lase tal efektiivselt müüa ja olla ettevõtte väärikas “visiitkaart”?

Lisaks koolitusel osalemisele saab võitja tellida organisatsioonile ka ühe teenindusvaatluse, mille käigus kaardistatakse kuni nelja tunni jooksul organisatsiooni teeninduse hetkeolukord, selle tugevused ja kitsaskohad. Vaatluse tulemusena valmib raport, kus on välja toodud hetkeseis erinevate parameetrite lõikes ning soovitused muutuste sisseviimiseks.

Koolituse kui ka vaatluse läbiviijateks on koolitusfirma Aeternum Koolitus ja Konsultatsioonid koolitajad Kati Kreis ja Signe Valsberg.

Koolituse aeg, koht ja hind

  • 19. oktoober, 2011
  • Kell: 10.00 – 17.00; 13.00-14.00 lõuna
  • Roseni 7, Rotermanni kvartal, Tallinn
  • Koolituse hind: €175

Koolituse kohtade arv on piiratud! Kampaanias osalemiseks [button url=”http://eepurl.com/fryHw” float=”right” style=”green” size=”large”] Liitu uudiskirjaga [/button]

Liitu ka meie äsja avatud Facebook lehega, et olla kursis värskete Teenindaja.ee uudiste ja postitustega ning saada nõuandeid Aeternum Koolitus ja Konsultatsioonid koolitajatelt.

Täpsem info kampaania ja koolituse kohta asub kampaania lehel.

Aeternumi meeskond

2011-09-02T09:25:53+02:00