> > > Oktoober teeninduses

Hea Teenindaja.ee külastaja,
oktoobris ilmus meie blogis palju huvitavat ja kasulikku lugemist! Alljärgnevalt lühike kokkuvõte kõigist eelmise kuu postitustest.

Kuidas jõuda teeninduskeskse organisatsioonini?

  • Intervjuus Aeternumi koolitaja Kati Kreisiga on juttu terviklikult läbimõeldud teeninduskeskse organisatsiooni kujundamise strateegiatest. Kommenteerib AS Starman teenindus- ja müügidirektor Jaano Inno. Loe edasi!

Kuidas “õpetada” kliente väärikalt käituma?

  • Just selle küsimuse üle arutlesimegi teeninduse teemahommikul koos erinevate organisatsioonide spetsialistidega. Jagame arutelu tulemusi ka Teiega! Loe edasi!

Süsteemne juhtimine

Hea Klienditeeninduse ABC: 1. etapp – häälestumine ja häälestamine

  • Häälestumine on õigete mõtete mõtlemine konkreetses situatsioonis ja oma sisedialoogi valitsemine. Kuidas seda teha? Loe edasi!

Aktuaalne: kas sooduskupong-kampaaniatega kaasneb kehv teenindus?

  • Eelmisel nädalal kirjutati Delfis sellest, kuidas Cherry.ee vahendusel soetatud restorani kupong tõi seltskonnale halva ja üleoleva teeninduse. Lugedes inimeste vastukaja, tundub, et Eestis on päris palju vautšeritega kliente, kes on teeninduses pettunud. Kas vautšer-kampaaniatega kaasnebki kehv teeninduskogemus? Milliseid järeldusi tasub teha teenindusasutuste (turundus)juhtidel? Loe edasi!

Situatsioonipõhine teenindustest

Rahvaajakirjanik: kaheksa klienditeenindaja tüüpi

  • Millist tüüpi klienditeenindajaid meil siis ikkagi Eestis leidub? Loe edasi!

Meelelahutus

  • Kuidas Teile selline teenindussaal / büroo meeldiks? Vaata videot!

2011-10-31T11:37:01+02:00