> > > Võida tasuta pääse Hea Teeninduse Päevale Tallinnas!

Suurepärane võimalus võita tasuta pääse 29. märtsil toimuvale Hea Teeninduse Päevale Tallinnas!

Loosimises osalemiseks:

1) mine meie Facebooki lehele!

2) otsi seinalt üles kampaaniapostitus:

3) Kliki “like” sellele postitusele, jaga postitust enda seinal (“share”), hakka Aeternumi ja Teenindaja.ee FB lehe fänniks

Kui oled need kolm lihtsat sammu edukalt täitnud, osaledki loosimises, mis toimub 21.03.2012. (Võitja nime avaldame 22.03.2012.) Loosi läheb 1 tasuta pääse väärtuses 169€.

[gn_button link=”http://www.facebook.com/aeternumkoolitus” color=”#FF6600″ size=”2″ style=”1″ dark=”0″ square=”0″ target=”blank”]Jah, soovin osaleda![/gn_button]

Hea Teeninduse Päeva tutvustus

Milline on Eesti teeninduskultuur ja Eesti teenindaja aastal 2012? Tänasel päeval on paljude arusaama kohaselt teenindaja vähe väärtustatud ning räägitakse, et teenindajast ei sõltu organisatsiooni toimimisel suurt midagi.
Samas ei ole väärtustamine midagi, mida saaks kerjata, vaid mis peab algama igast inimesest endast. Teenindaja peab mõistma enda rolli olulisust ning nägema ennast kui tulemuse juhtijat. Reaalses elus sõltub teenindusorganisatsiooni tulemuslikkus paljuski just eesliini tegevusest ning teenindajal on täita mitmed juhile sarnased funktsioonid.

Igapäevaselt tuleb klienditeenindajal osata juhtida suhteid, iseennast, müüki, mitmeid protsesse ning kriise – teisisõnu on just teenindaja tulemuse juhtija. Seekordne Tallinna Hea Teeninduse Päev on ajendatud just nendest ideedest ning eesmärk on kasvatada teenindajates usku iseendasse kui tulemuse juhtijasse.

Kogu vajaliku info Tallinna Hea Teeninduse Päeva kohta leiad siit!

Kui arvad, et loosiõnn Sinule ei naerata…

… siis kuni 18.03.2012 saad end registreerida soodushinnaga 129 EUR siit.

Küsimused võite postitada siia või FB-i kommentaariks või saata meilile: martin@aeternum.ee

Tutvu kampaania tingimustega siin!

Kohtumiseni Hea Teeninduse Päeval! 🙂

2012-03-03T16:54:36+02:00