Koostöö ja suhtlemine

Avaleht > Koostöö ja suhtlemine > Valio Eesti AS
 • Koolitusteemad:

 • „Juhtide arenguprogramm I”
 • „Juhtide arenguprogramm II”
 • „Juhtide toetusprogramm tootmise esmatasandi juhtidele“
 • „Kuidas kasvatada ühtsust meeskonnas?”
 • Eesmärk

Arendada esmatasandijuhile vajalikke teadmisi ja oskusi meeskondade juhtimiseks.

 • Tulemus

 • Suurenes Valio müügimeeskonna valmidus koostööks, meeskonnaliikmete toetamiseks, enda ressursi panustamiseks ühiste eesmärkide saavutamisel.
 • Suurenes Valio esmatasandijuhtide kompetents inimeste juhtimise teemal.
 • Kasutatud tööriistad

 • 6-päevane koolitus – treening esmatasandijuhtidele
 • 3 x 0,5-päevased ümarlauad esmatasandijuhtidele
 • 2-päevane meeskonnatöötreening müügiosakonnale
 • Kliendi tagasiside

Seda koolitust soovitaks eranditult kõigile ja muidugi on väga vaja ka ülemustele, sest vahel unustavad ära, et töötavad inimestega. Koolituse sisu oli väga huvitav ja kaasahaarav.

See oli koolitus, kust sain oluliselt rohkem, kui ootasin. Ei mingit ette määratud PowerPointi ekraanilt vaatamist – loov suhtumine, loovad ülesanded, personaalne lähenemine meie vajadustest lähtudes ja loomulikult säravad koolitajad! Naeratus oli suul igal õhtul koolituselt koju minnes – tundsin, et sain reaalselt abi sellest koolitusest! Igatahes parim koolitus, kus olen osalenud! Jätkake samas vaimus!

Väga hea koolitus. Väga hea temaatika, tekitas kõrvaltvaatamise efekti argipäeva rahmeldamisetele ja inimkarakteritele.

Elavad ja positiivsed inimesed. Koolitus oli arusaadav ja kindlasti peab rakendama ka igapäevatöös. Mängud olid põnevad ja leidlikud, aga samas ka praktilised ja püsisid koolituse temaatikas. Praktikat oli rohkem kui teooriat. Aga samas nad käisid käsikäes, et üks toetas teist. Suurepärane, et ei olnud ainult teooriat, sest praktikas õpib ju kõige paremini.

Koolitus oli tervikuna väga vahva. Ajakasutus täiuslik, “õppetunnid” aktiivsed ja sisukad. Õpetajad väga meeldivad. Hea on kuulda tehtud vigadest moel, kus sind ei rünnata, vaid viiakse niikaugele, et jõuad ise järeldustele, milles oled nõrk ja mis suunas arenema pead.

Koolituse läbiviijad olid SUPERTOREDAD. Koolitusega jäin rahule, kuna ei tekkinud rutiini-oli teooriat, tegevust, mängulisust ja liikumist.

Koolituse õhkkond oli sundimatu ja vaba, oli musta huumorit ja muidu nalja. Mulle sobis selline lähenemine 🙂 Kordamine on tarkuse ema – kui 2 päeva ühte ja sama mitme eri nurga alt serveeritakse, siis ehk jääb midagi külge ka.


Hästi tasakaalus koolitus, teooria ja praktika heas vahekorras. Koolitajad profid.

Soovitan Aetenumi koolitajaid meeleldi kolleegidele. Koolitusest oli kasu ning aitas nii meeskonda ühtlustada kui ka meeskonnatöö oskusi parandada. Jäin koolitusega rahule. Pealt näha lihtsad ülesanded panid pead murdma ja tõid selgelt välja meeskonna nõrkused ja tüüpvead, mille teadvustamisel on neid nüüd võimalik lihvida. Koolitus tõi inimesed mugavustsoonist välja ja nõudis pingutust.

Koolitajad on väga professionaalsed, teevad väga head koostööd ja täiendavad üksteist. Näited on elulised, kaasahaaravad ja lõbusad. Paneb kõik koolitusel osalejad kaasa mõtlema ja tegutsema kõige positiivsemal moel.

Huvitavad, aktiivsed tegevused ,mis aitavad tiime ühendada. Väga rõõmsameelsed, toredad ja professionaalsed koolitajad! Isiklikult väga meeldis, 2 päeva läks märkamatult ja väga rõõmsalt. Kindlasti ühendas selline ettevõtmine meie meeskonda, sai õppida tundma neid, kellega tööalaselt igapäevaselt väga palju ei suhtle.

Kirjuta meile

2019-08-14T17:02:29+02:00