Enesejuhtimine

Avaleht > Enesejuhtimine > Sorainen Advokaadibüroo
 • Koolitusteemad:
 • „Stressijuhtimine”
 • Eesmärk

Läbipõlemise ennetamine, rahulolematuse ja stressi ennetamine ja vähendamine.

 • Tulemus

Kõik töötajad:

 • oskavad ennetada läbipõlemist;
 • oskavad ennetada ja vähendada rahulolematust pingelises ja vastutusrikkas töös;
 • oskavad stressi vältida ja sellega paremini toime tulla;
 • oskavad toime tulla tähtaegade survega.
 • Kasutatud tööriistad
 • 3 x 1-päevane koolitus-töötuba (sh inglise keeles)
 • Kliendi tagasiside

Nagu eriti lahedad ja sõbralikud koolitajad! Jäin väga rahule. Sain uusi mõtteid, mida mõelda ja mida endas muuta, et oleksin parem isa, abikaasa, sõber, kolleeg ja ennekõike parem iseendale.

 

Väga meeleolukad ja ilmekad loengud. Lõputult mitmetahuline teema arenes ja jõudis alati sisuliselt olulisse kohta. Tähelepanu ei hajunud, kasutatud kujundid ilmestasid esitatavaid mõtteid väga täpselt.

 

Aeternumi poolt läbi viidud koolitused, millel olen osalenud, on olnud psühholoogilise kallakuga ja mõtlema panevad või õigem oleks öelda, et mõtlemist muutma panevad. Koolituse läbivad teemad – tõekspidamised ja väärtused – on olulised nii tööl kui ka eraelus, mõjutavad meie elu. Teadlikkus sellest on oluline. Ja teadlikkuse tõstmiseks on üks võimalus koolitus 🙂

 

Koolitus oli aktiivne, lõbus ja ei tekkinud kordagi sellist tunnet, et igav hakkab. Suur kiitus koolitajatele, kes selle koolituse huvitavaks tegid. Koolituse tulemusel näen mõningaid asju teistmoodi ja pani rohkem mõtlema. Tänu koolitusele on ka endast lihtsam aru saada ja sellega seoses tuli välja mitmeid kohti, mis vallas peab endaga tööd tegema.

 

Nii palju head energiat ja teadmisi! Teemad avati üldiselt detailsele ja oli hea jälgida.

Koolitajad olid hästi ettevalmistatud, kogemustega. Andis asjakohaseid vastuseis ka sellistele küsimustele, mis tekkisid teemasid käsitledes, kuigi ei olnud otseselt seotud teemaga. Usun, et suudavad hästi kohaneda erinevate ettevõtete vajadustega. Pean käsitletud oskusi eluks vajalikeks nii tööl kui väljaspool seda. Koolitajad olid kaasahaaravad ja panid meid mõtlema.

 

Koolitajad olid asjalikud, selgitasid teemasid vajadusel põhjalikumalt ja tõid hästi haakuvaid näiteid. Koolitus oli väga vajalik ja aitas end nii töö- kui eraelu vaates lahti mõtestada ning käitumismustreid analüüsida.

 

Koolitus oli huvitav, põnev ja silmi avav. Ma arvan, et selle kuulamine tuleks kõigile kasuks. Ma ei tea psühholoogiast kuigi palju, aga see koolitus oli küll väga lihtsasti arusaadav ja väga huvitav. Sain palju uusi ja põnevaid teadmisi ja sain teada, miks me käitume just nii, nagu me vahel käitume. Sain teada, miks inimesed käituvad erinevalt ja kelle „viga” see on, õigemini, miks me arvame, et see on viga.

Kirjuta meile

2019-08-14T17:35:50+02:00