> Meist
Meist 2023-12-15T21:51:32+02:00

Meie missioon on toetada õppimist läbi kogemuste mõtestamise.

Julgustame inimesi kogema ja kogemusi läbi refleksiooni mõtestama – see on võti inimese professionaalseks ja isiklikuks arenguks. Oleme koolitusmaastikul tegutsenud aastast 2009 ning teame, et parim viis oma missiooni ellu viia on läbi individuaalse lähenemise (personaalsus) ja disainertöö. Iga Aeternumi koolitus on unikaalne, disainitud arvestades koostööpartneri vajadusi, väärtusi ja võimalusi. Põhjalik eeltöö ning organisatsiooni “köögipoolega” tutvumine tagab, et iga osaleja tunneb seotust koolituse sisuga ning oskab luua paralleele oma igapäevaeluga. Inspireerime oma kliente ja koostööpartnereid märkama piirangute asemel võimalusi.
Teame, et kestvaid tulemusi on võimalik saavutada vaid läbi süsteemse tegutsemise erinevatel organisatsiooni tasanditel.
Armastame innovaatilisust ja arengut ning oleme alati valmis iganenud raame lõhkuma.
Elades ise selle järgi, mida õpetame ning tehes oma tööd kire ja pühendumusega, inspireerime oma koostööpartnereid ikka ja jälle julgelt kogema ja õppima.

Need meie neli põhiväärtust (personaalus, süsteemsus, innovaatilisus ja kirg) saadavad meid igapäevaselt teekonnal enda visiooni suunas, milleks on olla mõjukaim arengut toetav ettevõte rahvusvahelisel koolitusmaastikul.

Meie missioon on toetada õppimist läbi kogemuste mõtestamise.

Olles koolitusmaastikul aastast 2009, teame, et parim viis missiooni ellu viia on läbi individuaalse lähenemise ja disainertöö.

Aeternumi koolitus on unikaalne, arvestades koostööpartneri vajadusi, väärtusi ja võimalusi. Põhjalik eeltöö tagab, et iga osaleja tunneb seotust koolituse sisuga ning oskab luua paralleele oma igapäevaeluga. Inspireerime oma kliente ja koostööpartnereid märkama piirangute asemel võimalusi. Kestvaid tulemusi on võimalik saavutada vaid läbi süsteemse tegutsemise erinevatel organisatsiooni tasanditel. Armastame innovaatilisust ja arengut ning oleme alati valmis iganenud raame lõhkuma. Inspireerime oma koostööpartnereid ikka ja jälle julgelt kogema ja õppima.

Meie põhiväärtused (personaalus, süsteemsus, innovaatilisus ja kirg) toetavad meie visiooni, milleks on olla mõjukaim arengut toetav ettevõte rahvusvahelisel koolitusmaastikul.

Suhtle

KONTAKT

+372 652 0009 või +372 52 93202
koolitus@aeternum.ee
aeternum.ee
Reg.nr: 11930558

Jälgi meid

SOTSIAALMEEDIA

Kirjuta meile