> > > Tehke koos kolleegidega midagi ägedat!

Ilusad ilmad on Eestisse jõudnud ja päevad on taas pikemad. Võimalik, et teie organisatsioonis on juba varsti tulemas suvepäevad… Kas olete aga mõelnud, et võiksite koos oma kolleegidega ise midagi ägedat teha – ainult oma meeskonnas, omal algatusel ja ilma suurte kuludeta?

Ühised „majast välja“ sündmused ei pea olema ainult kulukad ja professionaalsete meeskonnakoolitajate või palgatud meelelahutajatega 1-2 korda aastas toimuvad üritused. Miks mitte minna ühisele piknikule või pärast tööpäeva lõppu koos pubisse? Miks mitte minna kellegi juurde koju külla ja sealt edasi näiteks peole? Või näiteks bowlingut mängima? Või loodusesse jalutama/matkama?

Võimalusi on ju tegelikult väga palju! Kui teil leidub tahe, siis leiate kindlasti ka just endale sobivad võimalused üles. Takistusi võib muidugi ka alati leida, kui tahta: pole aega, pole raha, pole viitsimist, pole eestvedajat, pole mõtet…

Meie usume, et siiski on mõtet, sest ühised töövälised sündmused teevad teie meeskonda tugevamaks ja parandavad suhteid. Õpite üksteist paremini tundma ning saate kolleegide kohta teada uut ja põnevat. Hiljem on ka tööl parem ühiselt toimetada ja häid tulemusi saavutada.

Soovime teile palju häid mõtteid, kuidas koos kolleegidega midagi ägedat teha!

Tehke oma äge tegu juba käesoleval või järgmisel nädalal, ärge lükake seda kaugele tulevikku edasi.

NB! Kommenteerige julgelt ja jagage teistega, mida ägedat olete koos töökaaslastega teinud.

2014-04-27T17:40:55+02:00