> > > Rasedatel eraldi kassad. Pensionäridele ka?!

[poll id=”9″]

Eile väljendas üks klient Delfis pettumust, sest Maximas on rasedatele ja väikelastega peredele tehtud küll eraldi kassad, aga need on pidevalt suletud.

“Märkasin juba ammu, et Maxima kauplustes on spetsiaalsed rasedatele ja väikelastega emadele mõeldud kassad. Mõtlesin siis veel endamisi, et vaat kui tore, et Maxima hoolib ka rasedatest.” kirjutab teeninduses pettunud klient ja jätkab:

“Kuid tegelikkus pole pooltki nii tore kui arvata võiks. Nüüd, ise rase olles, pole ma kordagi Maximat külastades näinud, et just see spetsiaalselt mulle mõeldud kassa töötaks. Ikka pean ma seisma koos teistega samas järjekorras. Arvatavasti pole need kassad ka kunagi töötanud, kuna täpselt kassa ette on sätitud suur riiul vihmavarjudega, nii et kui ka seal kassas keegi oleks, poleks sinna naguinii võimalik pääseda.”

Paljude jaoks tuli üllatusena fakt, et Maximas üldse sellised “erikassad” eksisteerivad. “Rasedus pole ju ometi haigus, miks vajavad rasedad toidupoes erikohtlemist?” on inimesed segaduses.

“Mõni paar nädalat rase ja siis vaja kohe eraldi kassat? Äkki teeks siis kassad veel eraldi pensionäridele – sinna ka aeglasem kassapidaja, hea rääkida ja tervise järele pärida.” kirjutab üks Delfi lugeja ironiseerivalt.

Hea Teenindaja.ee lugeja – mida Sina arvad?

Allikad / täiendavat lugemist:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/rasedatele-moeldud-kassaga-naitab-maxima-oma-kahepalgelisust.d?id=64254881
http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudised/lugejad-akki-teeks-pensionaridele-ka-eraldi-kassad.d?id=64256667

 

2012-04-16T23:18:17+02:00