Uudised

Uudis: Teenindus- ja Müügitreffil 2012 osalejatel võimalus TASUTA…

Ainult Teenindus- ja Müügitreffil 2012 osalejatele avaneb võimalus TASUTA kasutada Pipedrive’i müügimasinat ning TASUTA hinnata oma Meeskonna Vaimu veebikeskkonnas Upsteem.com.

PIPEDRIVE on veebipõhine tarkvara müügi juhtimiseks, mille on loonud Vain & Partnerite tiim http://www.pipedrive.com/et. Pipedrive aitab kogu müügimeeskonnal fokusseerida just nendele tehingutele, millega hetkel peaks tegelema.

Kõik TREFFI osalejad saavad Pipedrive veebipõhist müügimasinat TASUTA KASUTADA 2 KUUD.

UPSTEEM.COM annab teenindus- ja müügimeeskondade kasutusse ainulaadse tööriista, mis võimaldab kasvõi iga päev hinnata Meeskonna Vaimu ja saada teada, kuidas tegelikult asjad teenindus ja müügimeeskonnas on ning mida ja kuidas parandada. Seda kõike kiiresti ja lihtsalt.

Upsteem.com juhi Karl Laasi TREFFI koolitusel osalejatele pakume TASUTA Meeskonna Vaimu hindamise teenust ning ühe kuu jooksul personaalset ja TASUTA abi selle rakendamiseks kestvusega kuni 1 tund.

Tule osale Teenindus- ja Müügitreffil ning saa osa uudsetest veebipõhistest lahenditest, mille kaudu oma müügitulemust kasvatada ja meeskondade sooritust hinnata.

Info Teenindus-ja Müügitreffi programmi kohta siin!
Teenindus-ja Müügitreffi registreerimisinfo siin!