Uudised

Tallinna Ettevõtluspäev 2015 – Meeldivad ja värsked emotsioonid, positiivsed ning rikastavad.

Seekordselt heitsime kõrvale jooksuvõistlused ning kepikõnni ja asusime sisu kallale. Nimelt Aeternum osales edukalt Tallinna Ettevõtluspäeval. Olime väljas nii infolauaga ning samuti meie armsad koolitajad korraldasid kaks töötuba.

Infolaual sai täita ülimalt populaarseks osutunud isiksuse tüübi testi. Reaalsuskontroll, mis koputab hingele või avab silmad. Mitmed külastajad tundsid ära iseennast või märke enda käitumisest.

Mõlemad töötoad olid väga edukad. Koheselt pärast esimest töötuba olid Kreeta ja Karne ülimalt õnnelikud väites, et ruumis ei saanud isegi liikuda. “Kõik kohad olid täis, inimesed istusid isegi põrandal!” Osalejad olid ülimalt aktiivsed ja Me loodame, et nad läksid koju ning võtsid kaasa töötoast hulganisti mõtteteri ning tegid tähelepanekuid!

Signe ja Kati korraldatud töötuba toimus seekord Viru Keskuse Valuutabaaris. 6 parimat nippi edukaks meeskonna loomiseks ning hoidmiseks tekitasid hulganisti positiivset vastukaja. Inimesed küsisid, Signe ja Kati vastasid. Töötoa muutis eriliseks Valuutabaari õhkkond keskkond. Ajastu hõng. Tõenäoliselt on ajaloo jooksul Valuutabaaris kokkuhoidvamaks saanud nii mõnigi meeskond või naiskond ning tänu Aeternumi koolitajatele loodetavasti juhtub seda veel mitme kollektiiviga.

Aeternumi nais-meeskond tänab Tallinna Ettevõtluspäeva korraldajaid selle võimaluse eest ning loodetavasti kohtume uuesti ka tuleval aastal!