Uudised

Saage tuttavaks: Kreeta Arusaar

Tere, olen Kreeta!

Mind kui inimest iseloomustab pidev soov ennast täiendada ning otsida väljakutseid. Just sellel põhjusel otsustasin liituda Aeternumi meeskonnaga. Tänasel päeval „kasvan“ Aeternumis, pakkudes nii iseendale kui ka klientidele pidevalt arenguvõimalusi. Minu roll on hoida kliendisuhteid. Positiivsed ja toetavad suhted on minu jaoks väga olulised, tean, mida tähendab efektiivselt töötav ning arenev meeskond.

Antud hetkel õpin Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal ning arendan ennast pidevalt erinevate teemade raames. Enim huvi pakuvad lisaks andragoogikale ka psühholoogia ning teenindus. Kuna olen ise töötanud teenindusvaldkonnas ning igapäevaselt kliendi rollis olles, siis on teeninduspsühholoogia ning õppimine need kaks märksõna, mis minu isiklikku ja Aetrnumi missiooni seovad.

Ma usun mõttesse, et kui teha, siis korralikult! Seega olen ka oma ülesannete puhul täpne ning ideaalilähedust püüdlev. Vajadusel oskan taastada oma motivatsiooni ning viia alustatud tegevused lõpuni – korrektselt!

Mind on iseloomustatud kui positiivset ning ettevõtlikku inimest, kes on samaaegselt abivalmis. Pean alati oluliseks muuta ka end ümbritsevad inimesed oma säraga killuke positiivsemaks! Kui sa tunned, et sul tekkis soov saada sellest killukesest osa, siis võta minuga ühendust.