Uudised

Saage tuttavaks: Aeternumis on lisaks veel üks töötaja ja ta ei ole koolitaja

 

Kuidas saab olla Aeternumis taaskord uus töötaja? Muidugi saab! Oleme uuendusmeelsed ja nii lisanduski meie töötajaskonda Deizy. Deizy on tegelikult meie kliendisuhete juhi koer, kes mõnel päeval nädalas käib kontoris kaasas.

 

Miks on kasulik olla loomasõbralik ja võtta tööle kaasa koer?

Uurimused näitavad, et loom kontoris vähendab stressi ning veelgi enam – see paneb töötajaskonda rohkem armastama oma tööd.

Muutuvad väärtushinnangud ning saadakse aru, et kõige tähtsam ei ole enam kinni pidada tähtaegadest vaid on olemas ka inimlikud väärtused. Kontorisse astudes ei ole enam esimene mõte “kohvi” ja teine mõte e-kirjade üle vaatamine. Kõigepealt jookseb vastu lõbus koer, kes tervitab sind, natukene mängib ja sama toredas rütmis jätkub kogu päev.

 

Jõudes tagasi Deizy juurde, siis koera kontorisse kaasavõtmisel on eelkõige oluline kasvatus. Deizy on sõber, talle meeldib mängida, kuid nagu ka päris töötaja saab tema aru, kui on töö tegemise hetk või koosolek. Ta kuulab, vaatab, vahepeal püüab sõna sekka öelda, kuid üldiselt on pigem tore seltsiline.

Kuna Deizy ei ole just kõige osavam sõnasepp, siis ta enda kommentaar kahjuks puudub, kuid kindlasti on ta kohal üritustel, kus me osaleme ning ehk teeb meiega kaasa ka mõne rahvaspordiürituse. Järgmise on ta meiega kaasas Vana-aasta jooksul ning siis saab juba lähemalt uudistada milline on Deizy ja millega ta tegeleb.