Koolitused

Müügitreeningud

MÜÜK – sõna mis paljusid ehmatab, mitmed jätab ükskõikseks ja mõnele meeldib. Tihtipeale isegi müügiinimesed tulles koolitusele ütlevad, et mulle ei meeldi kliendile peale midagi suruda, midagi „pähe määrida“, „kotti pähe tõmmata“ ja üldsegi pole ilus midagi kellelegi pakkuda. Millest siis tulevad sellised laused?

Eks ikka mõtlemisest, tõekspidamistest, hoiakutest, uskumustest. Kui müügiinimene arvab, et müük ei ole väga hea asi, siis me ju saame aru, et on keeruline midagi müüa. Meie koolitustel me tegelemegi müügiinimeste põhiliste vaenlastega ja need on nende endi takistavad mõtted. Vaatame millest tulevad sellised takistused ja kuidas neid ületada. Müük ei pea olema midagi agressiivset a´la kui uksest ei saa siis ronin aknast. See võib olla hoopis pehmem, sujuvam, meeldivam ja oskuslikum. Toetava hoiakuga ja õigete oskustega müügiinimene teeb seda selliselt, et klient tunneb, et tal just seda toodet/teenust oligi vaja, mitte ei osta sellepärast, et müügiinimesest lahti saada.

Koolitusel anname vajalikud ja kasulikud tööriistad müügiprotsessi läbimiseks, et koolituselt minnes oleks ka millele toetuda ja mida reaalselt igapäeva müügitöös kasutada.

Läheneme igale sihtgrupile nende ettevõtte spetsiifikast lähtudes. Kuna kitsaskohad võivad olla väga erinevad organisatsiooniti, siis eelneb koolituste planeerimisel alati põhjalik eeltöö ja ettevalmistus tellijaga teemade täpsustamiseks.

Registreeri / küsi pakkumist

Sulle võib huvi pakkuda ka: