Kreeta Arusaar

Konsultant-koolitaja

Tere, mina olen Kreeta!

 

Mind inimesena iseloomustab pidev soov ennast täiendada ning otsida väljakutseid. Just sellel põhjusel otsustasin mõningad aastad tagasi liituda Aeternumi meeskonnaga. Tänasel päeval olen „kasvanud“ Aeternumis pakkudes nii iseendale kui ka klientidele pidevaid ja jätkuvaid arenguvõimalusi. Täna teen seda jagades iseenda kogemusi ja teadmisi ka teistele.

Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis andragoogika eriala ning täiendan neid teadmisi Tallinna Tehnikaülikooli personalitöö ja –arendamise eriala magistriõppes. Andragoogika õpingud on andnud täisväärtusliku kogemuse nii gruppide juhtimisest kui ka teadmiste edasiandmisest viisil, et see õppija jaoks võimalikult tulemuslik oleks. Lisaks sellele on mulle alati huvi pakkunud nii psühholoogia, teeninduse kui personalitöö valdkond üldisemalt. Kuna olen töötanud pikalt teenindusvaldkonnas ning igapäevaselt kliendi rollis olles, on teeninduspsühholoogia ning õppimine need kaks märksõna, mis minu isiklikku ja Aeternumi missiooni seovad.

Ma usun mõttesse, et kui teha, siis korralikult! Seega olen oma tegevustes täpne ning ideaalilähedust püüdlev. Hindan kõrgelt õpitava haakumist õppija enda praktilise tegevuse ja isikliku kogemusega. Personaalne lähenemine tagab indiviidi tulemusliku õppe, mis omakorda kogu meeskonna/organisatsiooni efektiivse arendamise.

Mind on iseloomustatud kui positiivset ning ettevõtlikku inimest. Pean alati oluliseks muuta ka end ümbritsevad inimesed oma säraga killuke positiivsemaks! Kui Sa tunned, et Sul tekkis soov saada sellest killukesest osa, siis võta minuga ühendust!