Uudised

Konkursil osalemisega tõusis minu enesehinnang

Enel Müür (Männi) on „Tallinna Parim Teenindaja 2008“ konkursi auväärt kolmanda koha omanik. 2008 aastal töötas Enel Starmanis vanemteenindaja ametikohal. Täna teeb Enel Starmanis kvaliteedispetsiaisti tööd, pakkudes suurepärast teenindust ettevõtte siseklientidele.

Küsisime Eneli käest, mis ajendas teda konkursil osalema, millised olid suurimad väljakutsed ja mida mõnusat tal sellest ajast meenutada on.

„Osalesin Tallinna Parima teenindaja konkursil aastal 2008.

Juba veebruaris hakati tööl rääkima, et selline huvitav konkurss on tulemas ja teenindajad võiks sellest osa võtta ja end proovile panna.

Kaalusin tükk aega seda, kas osaleda. Olen tagasihoidlik tüdruk ja teiste ees esinemine ei ole just meelistegevus. Kuna esimene pool konkursist on aga kirjalik, siis ei mõelnud sellele nii väga. Tekkis huvi proovida, kuidas mina lahendaks erinevaid situatsioone. Konkursil saab ju kasutada piiramatult oma ideid, kuidas ülesande lõpp välja hakkaks nägema.

Juba esimesed ülesanded tekitasid hullumeelset hasarti. Lahenduse ära saates juba ootasin uut ülesannet. Ülesannet lahendades panin end tihti ülesandes oleva kliendi asemele ja juhindusin sellest, millise lahendusega oleksin mina ise väga rahul.“

Ilmselgelt tagas selline käitumine Enelile edu, sest järgmisena ootas teda ees konkursi finaal. Küsisime Enelilt, millise kogemuse ta konkursi finaalist ja üldse sellest konkursist kaasa sai.

„Finaali astudes olime alguses ju kõik konkurendid. Mõnekümne minuti jooksul koos aega veetes said aga kõik kui ühtseks tiimiks. Julgustasime teineteist, elasime kaasa ja hoidsime vastastikku pöidlaid.

Konkursil osalemisega tõusis tohutult minu enesehinnang ja julgust on sellest ajast palju-palju rohkem. Pole mitte midagi võimatut, tuleb ainult tahta ja proovida ning endasse uskuda.

Pärast konkurssi tööle naastes sain palju õnnitlusi, lilli ja köögis oli laud kenasti kaetud, see tegi meele rõõmsaks. Õnnitlusi tuli nii töökaaslaste kui ka sõprade ja tuttavate käest. Samuti klientide käest, kes mind töökohal konkursi finaali päeval otsimas olid.“