Uudised

Juhtimiskoolitus 2012 / Koolitustreff 2012 toimub 14. veebruaril

Üle 40 koolituse, üle 40 lahenduse!

Teisipäeval, 14. veebruaril toimub Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses konverents KOOLITUSTREFF 2012

Ainulaadne võimalus enesearendamiseks ning silmaringi laiendamiseks läbi intensiivse ning rikkaliku valiku juhtimiskoolituse maastikul toimuvast:

• Juhtimisteemad
• Strateegiateemad
• Müügiteemad
• Turundusteemad
• Enesearenguteemad
• Ajajuhtimine
• Meeskonna motiveerimine

Vali, mida tahad ja õpi, palju jaksad!

Aeternumi koolitajad Signe Valsberg ja Karneliia Press teevad ettekande teemal:

PROFIILI KOOSTAMINE ISIKUOMADUSTEST LÄHTUVALT, ET LEIDA ÕIGELE AMETIKOHALE ÕIGE INIMENE

Meil on väga palju erinevaid ametikohti. Ja väga palju erinevaid inimesi, kes võiks nendel ametikohtadel töötada. Miks on nii, et kaks sarnase haridusega, samas eas ja samast soost inimest ei saa ühel ja samal ametikohal ühesugust rahulolu? Kuivõrd tugevat rolli mängivad meie isiksuseomadused tööst rahulolu saamisel? Miks on nii, et ühele inimesele sobib „see“ ametikoht enam, kui teisele? Anname oma ettekandes „retsepte“, kuidas profileerida inimest tema isikuomadustest sõltuvalt nii sise-, kui ka väliskonkursi puhul, et leida õige inimene õigele kohale.

Aeternumi koolitajad Signe Valsberg ja Kati Kreis teevad ettekande teemal:

JUHI VÕIMALUSED MÜÜVA TEENINDUSE ARENDAMISEKS

Paljud organisatsioonid on käesolevas majandussituatsioonis ja konkurentsitingimuses hakanud pöörama tähelepanu sellele, kuidas teenindus rohkem müüma panna. On väga vajalik, et iga teenindaja/müüja mõistaks lisamüügi olulisust. Tihti ei astu teenindav personal välja mugavustsoonist või siis puudub lihtsalt harjumus teha teenindusest midagi enamat. Käesoleva lühiseminari eesmärk on anda nõu, kuidas juhtidena luua tingimusi, et areneksid organisatsiooni teenindajate hoiakud. Ja kuidas avastada ja muuta piiravaid uskumusi, mis ei lase meie teenindajatel efektiivsemalt müüa ja olla väärikas „visiitkaart“. Neile tuleb anda võimalus kujundada enda tööks vajalikke teadmiseid, oskuseid ja väärtuseid. Kuidas seda aga teha…?

Korraldajad ütlevad:

“Kaks aastat oleme korraldanud konverentsi Juhtimiskoolitus, millest on kiiresti saanud meie klientide suur lemmik. 14. veebruaril tuleb see taas – toimub Juhtimiskoolitus 2012 ehk Koolitustreff 2012.

Kolmandat aastat järjest on koolitajad ise valinud teemad, mis nende arvates on tänases ajas Eesti organisatsioonide jaoks kõige olulisemad. SINA valid teemad ja arutelud, milles tahad enim osaleda.
Soovitame Sul sellest tohutust teemadevalikust keskenduda kolmele-neljale. Siis saab süveneda. Kui aga Sinu firma vajaks rohkemat, võta kolleegid kaasa.

JUHTIMISKOOLITUS 2012 / KOOLITUSTREFF 2012 annab ühe päevaga kontsentreeritud ja kiire ülevaate juhtimiskoolitajate turul toimuvast. Teeb lihtsamaks otsustamise, keda oma firmasse sisse osta.

Lisaks sellele, et JUHTIMISKOOLITUS 2012 aitab koolitajaid valida, ärgitab ta mõtlema, mis küsimustega Sa juhina tahad edasi tegeleda, värskendab Su arusaamasid ja aitab oma meeskonna jaoks prioriteete seada.”

[gn_button link=”http://www.konverentsid.ee/index.php?id=11707&conf=88&page=program” color=”#FF6600″ size=”3″ style=”1″ dark=”0″ square=”0″ target=”blank”]LISAINFO SIIT![/gn_button]