Uudised

Esineme konverentsil KOOLITUSTREFF 2012

KOOLITUSTREFF 2012

Vali, mida tahad ja õpi, palju jaksad! KOOLITUSTREFF 2012 – see on konverents buffet-versioonis.

Sulle pakutakse:
• Kiire ülevaade ja kõige suurem valik Eesti juhtimiskoolitajatest
• Üle 30 koolitaja – nii vanad kalad kui uued tegijad
• Kuni 40 loengut, ettekannet ja töötuba

Aeternumi koolitajad Signe Valsberg ja Karneliia Press teevad ettekande teemal:

Profiili koostamine isikuomadustest lähtuvalt, et leida õigele ametikohale õige inimene

Meil on väga palju erinevaid ametikohti. Ja väga palju erinevaid inimesi, kes võiks nendel ametikohtadel töötada. Miks on nii, et kaks sarnase  haridusega, samas eas ja samast soost inimest ei saa ühel ja samal ametikohal ühesugust rahulolu? Kuivõrd tugevat rolli mängivad meie  isiksuseomadused tööst rahulolu saamisel?  Miks on nii, et ühele inimesele sobib „see“ ametikoht enam, kui teisele? Anname oma ettekandes „retsepte“, kuidas profileerida inimest tema isikuomadustest sõltuvalt nii sise-, kui ka väliskonkursi puhul, et leida õige inimene õigele kohale.

Aeternumi koolitajad Signe Valsberg ja Kati Kreis teevad ettekande teemal:

Juhi võimalused müüva teeninduse arendamiseks!

Paljud organisatsioonid on käesolevas majandussituatsioonis ja konkurentsitingimuses hakanud pöörama tähelepanu sellele, kuidas teenindus rohkem müüma panna. On väga vajalik, et iga teenindaja/müüja mõistaks lisamüügi olulisust. Tihti ei astu teenindav personal välja mugavustsoonist või siis puudub lihtsalt harjumus teha teenindusest midagi enamat. Käesoleva lühiseminari eesmärk on anda nõu, kuidas juhtidena luua tingimusi, et areneksid organisatsiooni teenindajate hoiakud. Ja kuidas avastada ja muuta piiravaid uskumusi, mis ei lase meie teenindajatel efektiivsemalt müüa ja olla väärikas „visiitkaart“. Neile tuleb anda võimalus kujundada enda tööks vajalikke teadmiseid, oskuseid ja väärtuseid. Kuidas seda aga teha…?

—————————————————–

KOOLITUSTREFF 2012 annab ühe päevaga kontsentreeritud ja kiire ülevaate juhtimiskoolitajate turul toimuvast. Teeb lihtsamaks otsustamise, keda oma firmasse sisse osta.
Lisaks sellele, et KOOLITUSTREFF 2012 aitab koolitajaid valida, ärgitab ta mõtlema, mis küsimustega Sa juhina tahad edasi tegeleda, värskendab Su arusaamasid ja aitab oma meeskonna jaoks prioriteete seada.

Programmiga saad täpsemalt tutvuda SIIN.
Registreerumine SIIN, telefonil 617 7310 või info@konverentsid.ee