Uudised

Aeternumi meeskond lippas teiste kontorirottidega võidu!

Teisipäeval oli Tallinna Raekoja platsile kogunenud hulganisti rotilisi – ilusa ilma puhul olid mitmed kontorirottide meeskonnad ennast kontorist välja ajanud ning 14. heategevuslikule kontorirottide jooksule tulnud. Kontorirotte oli 315 ning lausa 63-st tiimist. Lisaks kontorirottidele olid jooksma tulnud ka kolm vahvat koera.

Iga aastase ürituse eesmärk on tuua kontoris istujad tänavale ja nii läbi huumoriprisma propageerida heategevust ja liikuvat elustiili. Sellel aastal anti Eesti Lasterikaste Perede Liidule üle 9339 eurot. Sellel aastal olime oma meeskonnaga välja tulnud ka meie, Aeternum Koolitus & Konsultatsioonid.

Meie vahva ja erksa meeskonna nimeks oli „Nupp alla!“. Idee tuli sellest, et meie kõigi peas on väikesed rohelised ja punased nupukesed ehk mõttemustrid, mis võivad olla toetavad või piiravad. Toetavad mõttemustrid aitavad meil erinevaid situatsioone edukamalt, õnnelikumalt ja rahulolevamalt läbida. Õigeid nuppe ehk mõttemustreid alla vajutades, on meil võimalik olukordi ise juhtida. Aeternumi meeskond vajutas õiged nupud alla ning silkasid, silmad säramas, päikesekollastes jopedes, mööda Vanalinna!

Rat Race 2015 sai stardipaugu kell 16.00, kuid rotipreilid ja –härrad, toimetasid Raekoja platsil juba kella kahest. Alustuseks võimlesime end soojaks ning siis lippasime rajale! Raja pikkus oli 1,2 km ning osakesele Tallinna Vanalinnast sai kenasti tiiru peale tehtud. Aeternumi meeskond sai igatahes kontorirottide jooksult kaasa värske pärastlõunase energiasüsti, millega varsti puhkuselainele siseneda!