Uudised

Aeternumi kliendiüritus ehk hiline jõulupidu

 

Me saime sellega taas hakkama. Aeternumil on tavaks saanud korraldada kord aastas kliendiüritust ja sellega tähistada ka hiliseid jõule. Selle aasta kliendiüritus oli teistmoodi, esiteks juba korraldusliku poolepealt, mida tegi Mihkel – ei ole ta varem ühtegi Aeternumi kliendiüritust näinud, samuti ka kliente kes üritusele on kutsutud. Aga üritus oli sellegipoolest vägev!

 

Kliente üritusele kutsudes sai kutsetes räägitud nii kehakeelest kui selle uurimisest ja täpselt nii läkski. Külaliste saabudes hakkasime kohe suure hurraaga mängima – läbi mängude pidid inimesed isegi vanemas eas kõige paremini õppima. Seekordseks mänguks oli Maffia. Kes ei tea, siis maffia puhul on tegemist strateegilise ringmänguga, mis sisaldab endas bluffimist ja hulganisti “päeval” lobisemist. Kogu mängu käiku jälgis täpse pilguga Jüri Uljas – meie seekordse ürituse seminaripidaja ja koolitaja. Uljase eesmärgiks oli jälgida inimeste kehakeelt bluffides ning erinevatesse olukordadesse sattudes.

MTF_3439

Kui mäng sai mängitud oli käes pildistamise aeg – kuna üritus toimus Fotostuudios, oli kohal Merike, kes jäädvustas kaamerasilmaga kogu ürituse ja seda ülima täpsuse ning professionaalsusega.

 

 

 

 

Maffia mängust tegi Jüri Uljas järeldused ning pärast pildistamist jagas hulganisti õpetusi, kuidas saada aru inimesest kes luiskab, kuidas jälgida kehakeelt ja liikumisi. Loodetavasti on ettevõtete esindajatel sellest abi edaspidistel töövestlustel ning suhtluses alluvate ning meeskonnakaaslastega.

 

Pool päeva kestnud üritus, mida oli kaua planeeritud, tähendas ka meile pikka tööpäeva täis planeerimist ja pildistamist, kuid loodetavasti oli tegemist meeldejääva üritusega.

MTF_3446-2

 

Näeme järgmisel aastal !