Uudised

7 põhjust, miks valida Aeternum!

Juba nädalapäevade jagu on meie koolitusi väisanud Aeternumi kõige värskem kollektiivi liige. Tihtilugu just väljapoolt tulnud inimene on kõige parem kritiseerija nii positiivses kui ka negatiivses mõttes, seeläbi tuli Katil idee panna proovile uus liige ning saada tagasisidet koolitustele.

Ülesanne oli lihtne, leida 7 põhjust, miks Aeternum erineb, millega me silma paistame või mis teda kõnetab. Tagantjärgi võin öelda enda kogemustest, et tegelikult sellelaadset ülesannet kandes õpid sa vaatama koolitusi ka teistsuguse külje alt.

7 põhjust, miks valida Aeternum:

1)    Puudub klassikaline koolituse stiil, vaid koolitus on praktiline ning hariv.

2)    Tugev sünergia kahe koolitaja vahel, kokku 4 silma, et märgata koolitatavate tekkivaid emotsioone ning vajadusel lisada või vähendada tempot, samuti vastates igale tekkivale küsimusele.

3)    Retseptid taskust võtta vastaval “diagnoosile” , et “ravida” jooksvalt koolitatavaid.

4)    Mugavustsoonist välja toomine vaatavalt vajadusele – turvaliselt / mängeldes ja kaasa haarates.

5)    Koolitataval teemal reaalsed näited elust enesest – mis paneb jooksma filmi ja täieneb teema kasvades ning hoiab üleval pinget – mis lõpuga on film?

6)    Kodutöö / eeltöö korralik – testostud interneti küsitlus , et jõuda kiiremini ja kindlamini õigete lahendusteni.

7)    Psühholoogiline, koolitaja paneb koolitatavad mõtlema sügavuti ja tooma ise näited. Pausidel on koolitajatel järjekord – on alati keegi, kes tahab küsida või lihtsalt väga tänada meeldiva koolituse eest.

Muidugi, ei ole see absoluutne tõde või arvamus, aga meil on hea meel kuulda posiitvset tagasisidet. Me töötame igapäevaselt selle nimel, et muuta koolitused üha paremaks, küsida osalejatelt tagasisidet, analüüsides tehtud töid ning planeerides tulevaid koolitusi.

Avalda arvamust Aeternumi Facebooki lehel, kuidas Sind on mõjutanud Aeternumi koolitused!